Nasıl Alışveriş Yaparım ?

KOLAY ALIŞVERİŞ

sumaet.com.tr internet mağazasında alışveriş yapabilmeniz için bir kereye mahsus olmak üzere üye olmanız gerekiyor. Çok kısa süren bu işlem sonucunda kazançlarınız şunlar olacak:

Adres ve iletişim bilgilerinizi kaydedip, alışverişlerinizi daha hızlı tamamlayarak zaman kazanırsınız.

Yardım hizmetimizden yararlanıp, müşteri hizmetlerimizden merak etiğiniz herhangi bir konuda anında öncelikli olarak destek alabilirsiniz.

 

Satın Almak İstediğiniz Ürünleri Sepetinize Ekleyin

İncelediğiniz ürünün detay sayfasından veya vitrin sayfalarından ürünü seçip ’’Sepete Ekle’ ’butonuna tıklayın, ürün alışveriş sepetinize eklenecektir. Alışveriş sepetinize İnternet Mağazamızın herhangi bir sayfasından sağ üstteki Sepetim kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Tek Sayfada Siparişinizi Güvenli Olarak Tamamlayın

Alışveriş sepetinizdeki ürünleri satın al butonuna tıklayarak güvenli ödeme sayfamıza geçiş yapabilirsiniz. Bu sayfada; siparişinizin özetini görebilir, teslimat ve fatura adreslerinizi girerek siparişinizi tek sayfadan tamamlayabilirsiniz.

 

E-Posta İle Durum Bilgilendirmeleri

Kolay alışveriş deneyiminizin her aşamasında, satın aldığınız ürünlerin adresinize sorunsuz ve zamanında teslim edilmesini sağlayana kadar sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Aşağıdaki durumlar için bizde kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme iletileri gönderilecektir.

- Sipariş oluşturduğunuzda

- Siparişinizi kargoya verildiğinde,

- Siparişiniz teslim edildiğinde,

- Siparişiniz sizin talebiniz üzerine iptal edildiğinde.