Teslimat Koşulları

HANGİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPIYORSUNUZ?

MNG KARGO

 

Satıcıya Nasıl Ulaşabilirim

Ürün hakkında satıcıdan bilgi almak veya ürünle ilgili tercihinizi iletmek istiyorsanız, Buraya Tıklayınız - İletişim sayfasından bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.
 

Kargo Firmalarının Gönderi Alanı

Kargo firmasının teslimat alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

 

Teslimat Süreleri

- Siparişinizin hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır.

Siparişleriniz sumaet.com.tr tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir.

 

- Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderirken e-postadan 24 saat sonra müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

- Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 1 kez uğrayacak,  uğrama sonucunda teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda, Kargo tarafından ürün siparişi veren müşteriye otomatik bilgilendirme için SMS gönderilir.  Bu durumda Müşterinin ürününü,  Kargo Şubesinden alması gerekir. Almaz ise, ürün YFH Proje Danışmanlık Müh. Tarım ve Hayvancılık İnş. Mak. Turz. İth.İhr. A.Ş. ye geri getirilecektir. Oluşan zarardan müşteri sorumludur.

 

- Kargo Ücretleri

sumaet.com.tr internet mağazasından ve telefonla sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarının hacimlerine(desilerine*)göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il- ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi vardır.

Desi olarak adlandırılan bu ölçüleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıklı rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir. Bu ücret ödeme sayfasında toplam tutarınıza eklenerek tahsil edilir.

 

1-6 KG:      12.95 TL

6-11 KG:    19.94 TL

11-16 KG:  24.64 TL

16-21 KG: 30.89 TL

21-30 KG:   34.03 TL

30-35 KG:   39.11 TL

35-40 KG:  44.18 TL

40-45 KG:  49.25 TL

45-50 KG:  54.30 TL

Not: Yukarıdaki fiyat aralıkları tek koli üzerinden hesaplanmıştır. Koli sayısı arttıkça fiyat artmaktadır.